Honda Civic znajduje się w rankingu 50 najlepiej sprzedających się samochodów osobowych w naszym kraju. Tak wynika z listy TOP 50 modeli stworzonej przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR. Tylko w 2018 roku sprzedano niemal 3 tys. nowych aut tej marki. Nie ulega wątpliwości, że w Polsce nie brakuje miłośników marki Honda. Czy są skupieni wokół jakiegoś klubu?

Ogólnopolski Klub Honda Civic EP

Koncepcja Ogólnopolskiego Klubu Honda Civic EP pojawiła się już ponad dekadę temu, dokładnie we wrześniu 2009 roku. Wówczas to na spotkaniu jednego z działających w Warszawie klubów Hondy Civic rozpoczęto rozmowę na temat powstania i funkcjonowania ogólnopolskiego klubu właścicieli i miłośników modelu EP kultowej już marki Honda.

Klub zrzesza fanów i posiadaczy Hondy Civic EP, którzy mogą dzielić się ze sobą doświadczeniami na temat użytkowania Hondy, jej tuningu czy napraw. Celem klubu Honda jest stworzenie swoistej rodziny wokół tej marki motoryzacyjnej i nieustanne kreowanie i uzupełnianie bazy wiedzy na temat samochodu Honda Civic EP.

Zjazdy właścicieli aut Honda

W Polsce regularnie organizowane są zloty wielbicieli samochodów marki Honda. Klub Honda również bierze w nich udział. Informacje o kolejnych spotkaniach można śledzić wśród aktualności na stronie: https://www.hondaplaza.pl/.

Dotychczas odbyły się m. in. takie wydarzenia związane z marką Honda jak:

  • VI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska – w dniach 13–15 czerwca 2014 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Anpol nad Jeziorem Sulejowskim,
  • Ogólnopolski Zlot Honda Team – 18 lipca 2015 roku w Tomaszowie Mazowieckim,
  • I Ogólnopolski Zlot Hondy Varadero 125 i nie tylko – 24 czerwca 2019 roku w Janówku Pierwszym pod Warszawą.

Ponadto co roku w maju organizowane są zjazdy Stowarzyszenia Civic Klub Polska. Właściciele i fani Hondy mają więc wiele okazji do tego, aby spotkać się i wymienić cennymi spostrzeżeniami na temat uwielbianej marki. Daje to m.in. możliwość poznawania rozwiązań, jakie stosowali w swoich autach inni kierowcy.

https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here