Przymierzasz się do zmiany auta i szukasz modelu “nie do zdarcia”? Nowy samochód to kosztowna zabawka, dlatego decyzja musi być dobrze przemyślana. Marzy Ci się auto efektowne i prestiżowe, niezawodne i bardzo komfortowe? Jeśli chcesz się cieszyć bezawaryjnym i ekonomicznym samochodem, to Volvo będzie dla Ciebie najlepszym wyborem! Kto kupuje samochody Volvo?

Volvo to prestiż na najwyższym poziomie – kto wybiera takie samochody?

Oferta Volvo pasuje Ci w pełni, ale obawiasz się, że nie starczy Ci pieniędzy? Szwedzka marka Volvo to przecież komfort i prestiż… Kojarzy się z luksusem, wyrafinowanym stylem i wyszukanym designem oraz bardzo nowoczesnym na rynku rozwiązaniem. Brzmi ekskluzywnie i niezwykle drogo, ale uwierz nam – stać Cię na Volvo!

Jeszcze niedawno wielu z nas mogło na Volvo tylko popatrzeć, by oddać się potem swoim marzeniom i fantazjom… Dzisiaj jest już zupełnie inaczej. Luksusowe Volvo klasy premium możemy już nie tylko pozazdrościć zamożnemu sąsiadowi, ale mieć na własność nowoczesny model wart kilkaset tysięcy złotych. Oferta Volvo jest bardzo szeroka i prezentuje się naprawdę świetnie! Marka proponuje nam samochody eleganckie i komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne i niezawodne. Choć wybór konkretnego modelu i wyposażenia zależy głównie od grubości naszego portfela, to czasem warto zainwestować więcej pieniędzy i kupić auto w rozszerzonej wersji. Wydatek będzie oczywiście większy, ale obecność dodatkowych funkcji i systemów, zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo. To zaprocentuje również w przyszłości, albowiem korzystnie wpłynie na późniejsze koszty.

Oferta Volvo – ile kosztują modele Volvo?

Jednym z głównych czynników decydujących o wyborze auta, jest oczywiście sytuacja w naszych finansach. Dlatego też specjalnie z myślą o wszystkich kierowcach, powstała wyjątkowa oferta Volvo dostępna w autoryzowanych salonach. Volvo z gwarancją ceny pozwoli zaoszczędzić nawet 50 000 tysięcy! Zakup będzie korzystny, bezpieczny i dla każdego dostępny. W ofercie m.in.

  • Volvo XC60 – Już od 196 000 PLN brutto;
  • Volvo XC40 – Już od 139 000 PLN brutto;
  • Volvo XC90 – Już od 273 000 PLN brutto;
  • Volvo S60 – Już od 185 000 PLN brutto;
  • Volvo S90 – Już od 207 000 PLN brutto.

Jeśli marzysz o takim aucie, lecz wciąż obawiasz się o swoje finanse, to zapytaj o najem konsumencki, wynajem długoterminowy lub finansowanie… Jeśli brakuje Ci gotówki na wymarzony model w wybranej konfiguracji, to Volvo proponuje szereg atrakcyjnych usług finansowych, które zapewnią nam dostęp do aut komfortowych i dobrze wyposażonych.

Modele Volvo wyróżniają się świetnymi wynikami – zapewniają wysoką ochronę pieszym, pasażerom dorosłym i dzieciom, a ponadto cechuje je wysoka skuteczność asystujących systemów. Jest zatem jasne jak słońce – Volvo to auto bezpieczne, niezawodne i po prostu prestiżowe…

Oferta Volvo – finansowanie i najem konsumencki

Oferta Volvo z gwarancją ceny to tylko część możliwości i propozycji. Jeśli marzysz o nowym aucie, lecz obawiasz się o swoje finanse, w salonie czeka też najem konsumencki czy wynajem długoterminowy… Jeśli brakuje Ci gotówki na wymarzony model w wybranej konfiguracji, to propozycją będzie najem konsumencki, wynajem długoterminowy lub finansowanie. Oferta Volvo proponuje szereg atrakcyjnych usług finansowych, które zapewnią nam dostęp do aut komfortowych i dobrze wyposażonych.

Modele Volvo wyróżniają się świetnymi wynikami – zapewniają wysoką ochronę pieszym, pasażerom dorosłym i dzieciom, a ponadto cechuje je wysoka skuteczność asystujących systemów. Warto wyszczególnić m.in. modele: Volvo XC40 i XC90, Volvo S80, Volvo V40 i Volvo V60. Każdy z tych modeli chwali się kompletem gwiazdek i wysoką oceną. Jest zatem jasne jak słońce – Volvo to auto bezpieczne i niezawodne, czyli po prostu prestiżowe… Nie od dziś wiadomo, że Szwedzi są mistrzami w tym, co robią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here