Chcesz kupić nowe auto, ale brakuje ci pieniędzy? Teraz to żaden problem – wystarczy odpowiednia zdolność kredytowa, aby zaciągnąć szybki kredyt samochodowy bezpośrednio w salonie!

Wielu kierowców decyduje się na zakupienie samochodu na kredyt. To najszybszy sposób na posiadanie auta wtedy, gdy nie dysponujemy jeszcze odpowiednią sumą. Kredyt pozwala na otrzymanie pojazdu w ramach za regularną spłatę rat kredytowych.

 

Kredyty samochodowe są obecnie najkorzystniejszą metodą na zakup auta, gdy nie dysponujemy pełną sumą. Są to kredyty calowe, których zabezpieczeniem jest kupowany pojazd, dlatego też cechują się niższymi kosztami niż pożyczki gotówkowe.

 

Kredyt samochodowy – także poza bankiem

Kredyty samochodowe można zaciągać w bankach, ale obecnie z finansowania można skorzystać także poza ich placówkami.

 

Przykładowo, gdy masz na oku nowe Mondeo lub inne auto marki Ford, w salonach samochodowych Forda można skorzystać ze specjalnych ofert Ford Credit, które opracowane są specjalnie z myślą o klientach tych salonów dealerskich.

 

Ubieganie się o kredyt samochodowy w salonie dealerskim ma wiele zalet. To przede wszystkim wygoda, ponieważ możemy załatwić wszystkie formalności w jednym miejscu – bez potrzeby dodatkowej wizyty w placówce bankowej.

 

Dodatkowo, dealerzy mają często bardziej atrakcyjne oferty kredytowe niż banki. Dostępne są także specyficzne metody finansowania, które nie są oferowane przez banki, na przykład kredyty 50/50.

 

Kto może wziąć kredyt na auto w salonie?

Na kredyt samochodowy w salonach dealerskich marek może liczyć każda osoba, która posiada odpowiednią zdolność kredytową. Im droższe auto, tym większa zdolność kredytowa będzie wymagana.

 

Zdolność kredytowa liczona jest na podstawie szeregu różnych czynników, w tym między innymi osiąganych przez klienta dochodów, ich źródeł, stałych wydatków, historii kredytowej zapisanej w BIK oraz w innych bazach.

 

Zatem wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowego finansowania na zakup auta, warto sprawdzić kredyty oferowane w salonach dealerskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here