Rejestrator jazdy powinien być przede wszystkim użyteczny. Ważna jest również adekwatność ceny do produktu oraz to by nie przepłacić za zbędne funkcje. Za cenę 200 zł można już kupić dobrą kamerkę samochodową. Należy jednak zwrócić uwagę na pewne aspekty, by z kolei nie kupić produktu, który nie spełni swojego przeznaczenia. Poniżej znajdują się przykładowe produkty, które mieszczą się w tym przedziale cenowym.

Kamera samochodowa Mio

Firma Mio jest jedną z wiodących firm produkujących nawigacje GPS, rozwiązania Start Home i właśnie kamery samochodowe. Produkty tej marki są bardzo rozpoznawalne, ponieważ cechuje je przede wszystkim innowacja i niezawodność. Te sprzęty naprawdę się nie psują! Owszem, zdarzają się drobne usterki, ale w większości klienci nie narzekają na użytkowość produktów tej marki.

Jeżeli chcesz kupić kamerę do 200 zł, w pierwszej kolejności powinieneś rozważyć rejestrator tej właśnie firmy. Kamery samochodowe Mio cechuje wspomniana wyżej adekwatność ceny do produktu. Najnowszy model Mio MiVue C312 to niezawodny produkt, który zarejestruje wszystkie ważne szczegóły podczas podróży w jakości Full HD 1080p, przy kącie obiektywu 130 stopni. Dodatkowo wyposażona jest w czujnik G-Sensor, który zabezpieczy cenne nagranie w razie kolizji. Kamera Mio jest dodatkowo bardzo prosta w obsłudze oraz charakteryzuje się smukłą i solidną konstrukcją. To prawie najnowszy produkt tej marki, dlatego jego cena póki co wynosi 199 zł.

Kamera samochodowa SmartCams

Firma SmartCams również zasługuje tu na szczególne wyróżnienie. Produkty tej marki z tak zwanej „niższej półki” spokojnie mogą równać się z drogim sprzętem. Zawierają wszystkie podstawowe i niezbędne funkcję, a design jest praktyczny i jednocześnie innowacyjny.

Model SmartCams X200 kosztuje nieco ponad 100 zł, nagrywa w jakości Full HD oraz posiada szerokokątny obiektyw – aż 150 stopni. Zarejestruje tym samym więcej szczegółów wokół pojazdu. Wyposażona jest w diody LED co pozwoli nagrywać obraz również w nocy. Zwiększony komfort na podczas jazdy na drodze w każdych warunkach pogodowych jest warty każdej wydanej złotówki.

Kamera samochodowa NAVITEL

Ostatnią firmą, która znalazła się w powyższym zestawieniu jest marka Navitel. W tym przypadku również możemy liczyć na korzystny stosunek jakości do ceny. Firma Navitel specjalizuje się w praktyczności i funkcjonalności swoich produktów, opatrzonych ekskluzywnym designem.

Na szczególną uwagę zasługuje model R200, ponieważ jest niezwykle kompaktowy i nie zajmuje zbyt wiele miejsca na szybie. Pamiętaj, żeby przed montażem dokładnie sprawdzić w którym miejscu zamontować wideorejestrator, żeby zachować dobrą widoczność w trakcie jazdy. Dodatkowym atutem w przypadku tego modelu będzie zaawansowana optyka, na którą składa się czujnik wstrząsów oraz szerokokątny obiektyw 140 stopni. Warto wspomnieć też o trybie parkingowym, dzięki czemu kamera rejestruje również podczas postoju. Możesz kupić ten produkt już za 150 zł.

 

Powyższe modele, to tylko nieliczne propozycje spośród bogatej oferty rynkowej tanich kamer samochodowych. Kiedyś rejestrator jazdy stanowił wyposażenie wyłącznie ekskluzywnych i drogich samochodów. Obecnie coraz więcej kierowców decyduje się na to rozwiązanie, ponieważ za kilkaset złotych zyskują komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

źródło zdjęcia: freepik.com

3 KOMENTARZE

  1. Jestem jeszcze ciekawy wideorejestratorów GoGEN znalezionych w sklepie – mają niby wszystkie potrzebne funkcje, ale jak to będzie z jakością? Ktoś miał do czynienia z nimi

  2. W zasadzie zgadzam się z większością, ale mimo wszystko, najlepszy sprzęt według mnie – przetestowany – to kamera samochodowa XBLITZ Z4. Kompaktowa i poręczna, a do tego fenomenalna jakość nagrań! Polecam!

  3. Jestem wielkim fanem Xblitz S4. Kamera spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest niewielka, łatwo się ją montuje, a do tego nagrywa w świetnej jakości. Polecam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here